سایت مرکز وکیل
سایت مرکز وکیل

جای نگرانی نیست ،وکیل مشهد در کنار شماست

“وکالت با اعتماد، حرفه‌ایت با ما تجربه کنید!”

ما در مرکز وکیل چگونه کار می کنیم؟

مشاوره فوری با وکیل دادگستری مشهد 

۰۱.

انتخاب وکیل مناسب

 

این مرحله شامل تحقیق و انتخاب یک وکیل با تجربه و مهارت مناسب است. باید مطمئن شوید که وکیل شما تجربه کافی در حوزه مورد نظر شما دارد.

۰۲.

مشاوره اولیه با وکیل

در این مرحله، شما و وکیلتان باید در مورد موضوع خود صحبت کنید. وکیل شما می‌تواند به شما درک بهتری از حقوق و تکالیف خود بدهد.

۰۳.

تهیه و ارائه اسناد

شما باید تمام اسناد مربوط به مورد خود را به وکیل خود ارائه دهید. وکیل شما سپس می‌تواند این اسناد را بررسی کند و استراتژی مناسب را تهیه کند.

۰۴.

نمایندگی در دادگاه

وکیل شما در دادگاه شما را نمایندگی خواهد کرد و سعی خواهد کرد که بهترین نتیجه را برای شما بدست آورد.

بهترین راه حل حقوقی برای شما

بهترین وکیل مشهد

درخواست تماس رایگان

مشاوره سریع و فوری با وکیل مشهد

آدرس پلیس فتا
آدرس پلیس فتا

جرایم سایبری

جرایم سایبری شامل فعالیت‌های غیرقانونی است که با استفاده از تکنولوژی انجام می‌شود. این می‌تواند شامل هک کردن، سرقت هویت، تهدیدات آنلاین، و یا توزیع مالور باشد. وکیل در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا حقوق خود را در برابر این نوع جرایم دفاع کنید. این شامل مشاوره در مورد چگونگی پیشگیری از جرایم سایبری، راهنمایی در مورد چگونگی پاسخ به حملات سایبری، و نمایندگی در دادگاه در صورت لزوم است. وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا فهمید که چگونه قانون می‌تواند به شما کمک کند و چه گام‌هایی باید بردارید.

وکیل سرقت از منزل در مشهد

سرقت از منزل یکی از جرایمی است که متأسفانه در جوامع مختلف رخ می‌دهد. این نوع جرم می‌تواند شامل سرقت اموال شخصی، پول، یا دیگر دارایی‌های قابل ارزش باشد. در برخی موارد، سارقین ممکن است به طور فیزیکی به خانه وارد شوند، در حالی که در دیگر موارد، آنها ممکن است از روش‌های غیرفیزیکی مانند هک کردن سیستم‌های امنیتی استفاده کنند.

وکیل می‌تواند در این موارد به شما کمک کند. اگر شما قربانی سرقت شده‌اید، وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا پرونده قضایی را آغاز کنید، حقوق خود را دفاع کنید و تلاش کنید تا دارایی‌های خود را بازیابی کنید. همچنین، وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا فهمید چه نوع بیمه‌ای می‌تواند در این موارد کمک کند و چگونه می‌توانید از خود و خانه‌تان در برابر سرقت در آینده محافظت کنید. این فقط یک خلاصه کلی است و ممکن است بسته به مورد خاص شما، مراحل بیشتری وجود داشته باشد. به هر حال، وکیل شما می‌تواند به شما راهنمایی کند که چه انتظاری داشته باشید.

 

وکیل سرقت در مشهد
وکیل سرقت در مشهد

وکیل کلاهبرداری 

کلاهبرداری یک جرم است که شامل استفاده غیرقانونی از دروغ یا فریب برای کسب منفعت مالی یا دیگر منافع شخصی است. این می‌تواند شامل کلاهبرداری اینترنتی، کلاهبرداری تلفنی، کلاهبرداری هویت، و کلاهبرداری مالیاتی باشد.

 

وکیل می‌تواند در این موارد به شما کمک کند. اگر شما قربانی کلاهبرداری شده‌اید، وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا پرونده قضایی را آغاز کنید، حقوق خود را دفاع کنید و تلاش کنید تا دارایی‌های خود را بازیابی کنید. همچنین، وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا فهمید چه نوع بیمه‌ای می‌تواند در این موارد کمک کند و چگونه می‌توانید از خود و دارایی‌های خود در برابر کلاهبرداری در آینده محافظت کنید. این فقط یک خلاصه کلی است و ممکن است بسته به مورد خاص شما، مراحل بیشتری وجود داشته باشد. به هر حال، وکیل شما می‌تواند به شما راهنمایی کند که چه انتظاری داشته باشید.

سوالات متداول

سوالات متداول مرکز وکیل اینجا هستند!

آیا می‌توان به رأی قطعی دیوان عدالت اداری اعتراض کرد؟

بله، مطابق ماده ۹۰ قانون دیوان عدالت اداری، امکان تجدیدنظرخواهی از آراء قطعی دیوان در مواردی که حکم بر خلاف قانون صادر شده باشد وجود دارد.

در صورتی که وکیل در انجام وظایف خود کوتاهی کند، چه اقداماتی می‌توان انجام داد؟

در صورت سهل‌انگاری وکیل، موکل می‌تواند شکایتی را به کانون وکلا ارائه دهد و درخواست رسیدگی کند. همچنین، می‌تواند در صورت وجود خسارت، از وکیل در دادگاه حقوقی شکایت کند.

آیا امکان قفل کردن پلاک ثبتی در مبایعه‌نامه وجود دارد؟

بله، در مبایعه‌نامه می‌توان شرطی را گنجاند که تا زمان انجام تعهدات معین، از انتقال رسمی پلاک ثبتی جلوگیری شود.

در صورتی که ملکی به قیمت روز فروخته شود ولی مبلغ آن به موقع پرداخت نشود، چه اقدامی می‌توان انجام داد؟

فروشنده می‌تواند از خریدار به دلیل تأخیر در پرداخت وجه، درخواست غرامت دیرکرد کند و یا از طریق دادگاه، اقدام به فسخ معامله نماید.

آیا می‌توان برای مبایعه‌نامه پیوستی را قرار داد که اعتبار آن را مشروط به اجرای مفاد پیوست کند؟

بله، می‌توان در مبایعه‌نامه شرطی را وضع کرد که اعتبار و اجرای آن مشروط به انجام تعهدات مندرج در پیوست باشد.